přihlášení / můj profil

Aktuálně

4/10/2022

Gratulujeme vítězi i vylosovaným za měsíc září!:

Výhercem měsíce září se stal Martin Linka. Vylosovanými výherci jsou Daniel Macák, Heiderose Hippmannová a Miroslav Denk. Gratulujeme. více

29/9/2022

Konec září a celé letošní soutěže ZF se hýbe se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc září do zítřejší 18 hodiny! Září je zároveň posledním měsícem soutěže. Poté bude vylosován vítěz hlavní ceny. více

31/8/2022

Konec srpna se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc srpen do dnešních 18 hodin! víceKONTAKT: info@zfsehybe.cz

Výlet do údolí Jizery – po stopách Františka Riegra

Tentokrát se vydáme do malebného údolí Jizery na Riegrovu stezku. Jedním z nejzajímavějších míst stezky je 77 metrů dlouhá visutá galerie nacházející se 6 metrů nad hladinou Jizery. Po celé trase naleznete také řadu vyhlídek a přírodních úkazů.

Varianta kolečko

Výlet ze Spálova (jedná se o Spálov u Semil 😊) po Riegrově stezce s návratem přes Myší Skálu je dlouhý necelých 9 km a strávíte na něm zhruba 3 hodiny.

Start i cíl je u Hotelu Spálov, kde je možné zaparkovat nebo přijet vlakem – vlak jede z Jablonce do Tanvaldu či Železného Brodu, kde přestoupíte na vlak na Spálov. Vlak staví přímo o hotelu. Čekání na vlak po výletu si můžete zpříjemnit posezením v hotelové restauraci a dát si něco dobrého.

Trasa: https://mapy.cz/s/fudeloguva

Zajímavosti na Riegrově stezce:

DŮKAZOVÉ FOTO

Abyste se mohli zapojit do soutěže o ceny, nahrajte do svého profilu důkaz, že jste se výletu účastnili.

Jako důkaz vyfoťte ceduli o vyhlídce Peretka, kterou potkáte na cestě. Pokud byste vyhlídku minuli, stačí jako důkaz vyfotit i hotel Spálov.

Naleznete jí zde: https://mapy.cz/s/guvaketoje

Zároveň nezapomeňte vyfotit a nahrát i nějakou další hezkou fotku z tohoto výletu, abyste se mohli zúčastnit i druhé soutěže – o nejhezčí fotografii.

CHALLENGE

Máte chuť porovnat svou výkonost se svými kolegy a zapojit se tím do soutěže? Vystoupejte z RS 17 na přístřešek Morava – a zkuste to dát pod 20 minut. 😊

Trasa: https://mapy.cz/s/nedenavofe

Start: RS 17 - Bod záchrany - rescue point

Cíl: Přístřešek Morava - rozc., turistický přístřešek

NÁŠ TIP

Pokochejte se výhledem na Krkonoše z Mirovo vyhlídky.

Tip: https://mapy.cz/s/maradenozo