přihlášení / můj profil

Aktuálně

9/8/2022

Gratulujeme vítězi i vylosovaným za měsíc červenec!:

Vítězem měsíce července se stává  Ladislav Dlab. Vylosovanými výherci sportovních balíčků jsou Ladislav Sepp, Štěpán Hrouda a Vít Bažant.  Gratulujeme. více

11/7/2022

Gratulujeme vítězi i vylosovaným za měsíc červen!:

Vítězem měsíce června se stává Martin Linka. Vylosovanými výherci sportovních balíčků jsou Jan Hovorka, Petra Nerudová a Pavel Kraus. Gratulujeme! více

29/6/2022

Konec měsíce června se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc červen do 30.6.2022 do 18 hodin. víceKONTAKT: info@zfsehybe.cz

Výlet do údolí Jizery – po stopách Františka Riegra

Tentokrát se vydáme do malebného údolí Jizery na Riegrovu stezku. Jedním z nejzajímavějších míst stezky je 77 metrů dlouhá visutá galerie nacházející se 6 metrů nad hladinou Jizery. Po celé trase naleznete také řadu vyhlídek a přírodních úkazů.

Varianta kolečko

Výlet ze Spálova (jedná se o Spálov u Semil 😊) po Riegrově stezce s návratem přes Myší Skálu je dlouhý necelých 9 km a strávíte na něm zhruba 3 hodiny.

Start i cíl je u Hotelu Spálov, kde je možné zaparkovat nebo přijet vlakem – vlak jede z Jablonce do Tanvaldu či Železného Brodu, kde přestoupíte na vlak na Spálov. Vlak staví přímo o hotelu. Čekání na vlak po výletu si můžete zpříjemnit posezením v hotelové restauraci a dát si něco dobrého.

Trasa: https://mapy.cz/s/fudeloguva

Zajímavosti na Riegrově stezce:

DŮKAZOVÉ FOTO

Abyste se mohli zapojit do soutěže o ceny, nahrajte do svého profilu důkaz, že jste se výletu účastnili.

Jako důkaz vyfoťte ceduli o vyhlídce Peretka, kterou potkáte na cestě. Pokud byste vyhlídku minuli, stačí jako důkaz vyfotit i hotel Spálov.

Naleznete jí zde: https://mapy.cz/s/guvaketoje

Zároveň nezapomeňte vyfotit a nahrát i nějakou další hezkou fotku z tohoto výletu, abyste se mohli zúčastnit i druhé soutěže – o nejhezčí fotografii.

CHALLENGE

Máte chuť porovnat svou výkonost se svými kolegy a zapojit se tím do soutěže? Vystoupejte z RS 17 na přístřešek Morava – a zkuste to dát pod 20 minut. 😊

Trasa: https://mapy.cz/s/nedenavofe

Start: RS 17 - Bod záchrany - rescue point

Cíl: Přístřešek Morava - rozc., turistický přístřešek

NÁŠ TIP

Pokochejte se výhledem na Krkonoše z Mirovo vyhlídky.

Tip: https://mapy.cz/s/maradenozo