přihlášení / můj profil

Aktuálně

4/10/2022

Gratulujeme vítězi i vylosovaným za měsíc září!:

Výhercem měsíce září se stal Martin Linka. Vylosovanými výherci jsou Daniel Macák, Heiderose Hippmannová a Miroslav Denk. Gratulujeme. více

29/9/2022

Konec září a celé letošní soutěže ZF se hýbe se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc září do zítřejší 18 hodiny! Září je zároveň posledním měsícem soutěže. Poté bude vylosován vítěz hlavní ceny. více

31/8/2022

Konec srpna se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc srpen do dnešních 18 hodin! víceKONTAKT: info@zfsehybe.cz

SE ZF PO KRAJI - výlety se zobrazí po kliknutí na obrázek

 

 

 

Soutěž bude probíhat po celé léto a zavede vás na 6 zajímavých míst v našem kraji.

Vždy ve 14denních cyklech zde budeme zveřejňovat tipy na výlet. Vaším úkolem bude daný výlet kdykoliv během 14 dnů absolvovat a vyfotit tam předem určené místo jako důkaz, že jste trasu opravdu prošli (pokud chcete soutěžit o nejlepší fotografii a účastnit se challenge, musíte nahrát i důkazovou fotografii, která nás ujistí, že jste na místě skutečně byli).

Kromě toho po vás budeme chtít z každého výletu ještě jednu další libovolnou fotku, která bude zařazena do soutěže o nejhezčí fotografii z daného výletu.

A pro zájemce bude na každém výletě vyhlášena ještě sportovní výzva/challenge. Ta je nepovinná, absolvovat ji můžete ale nemusíte 😉.

Na výlet se můžete vydat s rodinou, s kamarády, nebo třeba s kolegy z oddělení. Cílem této akce je ukázat vám krásná místa v našem kraji, která nejsou až tak hojně navštěvovaná a při tom opravdu stojí za to. Kromě hezkých zážitků si můžete z akce odnést i zajímavé ceny.

Zajímají vás podrobnosti a chcete se podívat o jaké ceny soutěžíme?   

Chci se dozvědět více

předchozí    |    následující