přihlášení / můj profil

Aktuálně

10/6/2021

14. 6. se vydáme na výlet k vrcholkům hor nám blízkým:

Ještě tento víkend se můžete vydat na Šroubený, od pondělí na vás čeká výlet nový. více

3/6/2021

Gratulujeme také vylosovaným výhercům:

Gratulujeme vylosovaným za měsíc květen, kteří se mohou těšit na poukazy na kánoe či koloběžky: Martin Desenský, Albert Van Wesemael a Ladislav Sepp. více

1/6/2021

Gratulujeme nejlepším sportovcům:

Gratulujeme nejlepším sportovcům za květen! 1. Petr Vašek (595.91b.) 2. Klára Rapčanová (522.54b.) 3. Miroslav Balatka (484.75b.) víceKONTAKT: info@zfsehybe.cz

SE ZF PO KRAJI - výlety se zobrazí po kliknutí na obrázek

Soutěž bude probíhat po celé léto a zavede vás na 6 zajímavých míst v našem kraji.

Vždy ve 14denních cyklech zde budeme zveřejňovat tipy na výlet. Vaším úkolem bude daný výlet kdykoliv během 14 dnů absolvovat a vyfotit tam předem určené místo jako důkaz, že jste trasu opravdu prošli (pokud chcete soutěžit o nejlepší fotografii a účastnit se challenge, musíte nahrát i důkazovou fotografii, která nás ujistí, že jste na místě skutečně byli).

Kromě toho po vás budeme chtít z každého výletu ještě jednu další libovolnou fotku, která bude zařazena do soutěže o nejhezčí fotografii z daného výletu.

A pro zájemce bude na každém výletě vyhlášena ještě sportovní výzva/challenge. Ta je nepovinná, absolvovat ji můžete ale nemusíte 😉.

Na výlet se můžete vydat s rodinou, s kamarády, nebo třeba s kolegy z oddělení. Cílem této akce je ukázat vám krásná místa v našem kraji, která nejsou až tak hojně navštěvovaná a při tom opravdu stojí za to. Kromě hezkých zážitků si můžete z akce odnést i zajímavé ceny.

Zajímají vás podrobnosti a chcete se podívat o jaké ceny soutěžíme?   

Chci se dozvědět více

předchozí    |    následující