přihlášení / můj profil

Aktuálně

4/10/2022

Gratulujeme vítězi i vylosovaným za měsíc září!:

Výhercem měsíce září se stal Martin Linka. Vylosovanými výherci jsou Daniel Macák, Heiderose Hippmannová a Miroslav Denk. Gratulujeme. více

29/9/2022

Konec září a celé letošní soutěže ZF se hýbe se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc září do zítřejší 18 hodiny! Září je zároveň posledním měsícem soutěže. Poté bude vylosován vítěz hlavní ceny. více

31/8/2022

Konec srpna se blíží!:

Nezapomeňte nahrát své výkony za měsíc srpen do dnešních 18 hodin! víceKONTAKT: info@zfsehybe.cz

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Pokud byste přeci jen odpověď na váš dotaz nenašli, obraťte se na nás na info@zfsehybe.cz, děkujeme!


1. Jak mám správně zadat své údaje u sportovních aktivit?

Údaje zadáváte v kilometrech a minutách. Pokud jste sportovali 1 hodinu a 30 minut, zadejte do formuláře 90 minut.

2. Jak se porovnávají jednotlivé aktivity a přiřazují se body?

Cílem ZF se hýbe je vyhodnotit nejlepšího sportovce napříč celým ZF. Každý sport má přidělený svůj koeficient času a koeficient vzdálenosti, kterým násobíme tyto veličiny. Výsledkem jsou body, které můžeme srovnávat. Tzn. nemusíte se bát, že byste byli např. jako nadšení plavci znevýhodnění oproti cyklistům.

3. Napsal/a jsem špatně údaje, mohu je opravit?

Údaje nelze zpětně opravit. Pokud jste cokoliv zapsali špatně, prosím kontaktujte nás a my váš chybný údaj smažeme a můžete si poté údaj zapsat znovu již správně.

4. Počítá se i můj výkon na elektrokole?

Bohužel ne, není možné odhadnout, jak moc Vám motůrek do kopce pomohl.

5. Musím nahrávat fotku z aplikace o mém výkonu?

Není to podmínkou, ale samozřejmě budeme rádi - především u velkých výkonů. 😊 Vaší fotku poté můžeme umístit do galerie.

6. Pokud se nemusí nahrávat důkaz, jak zjistíte, že si nikdo nepíše co chce?

Celá akce je založena na férovém chování - přeci jen fair play je motto sportu. Výkony kontrolujeme a procházíme a pokud se nám cokoliv nezdá, tak osobu kontaktujeme. Ze zkušenosti víme, co je a není možné. Pokud člověk u velkých výkonů navíc nahraje fotografii, tak si případně i může svůj výkon obhájit. Doufáme, že v rámci kolegiálnosti a čistého svědomí si nikdo sportovní výsledky z gauče vymýšlet nebude. 😊

7. V rámci aktivit jsem nenalezl/a svůj oblíbený sport, můžete ho přidat?

Pro tento ročník jsou již aktivity finální. Pokud se bude akce opakovat příští rok, rádi přidáme více aktivit. Podněty nám můžete napsat.

8. Nedaří se mi nahrát fotografie/výsledek.

Prosím kontaktujte nás e-mailem, podíváme se na to.